Teslimat Bilgileri

Türkiye'nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmekteyiz.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Sistem Otomotiv (www.sistemotomotiv.com) güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

Hafta içi saat 17:00 e kadar Cumartesi ise yarım gün olacak şekilde vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içerisinde kargoya verilecektir.Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi yarım gün) teslim edilebilmektedir.

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon           (0216 415 73 43 ) veya E-mail (bilgi@sistemotomotiv.com ) yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.Vermiş olduğunuz siparişlerin tamamı faturası ile teslim edilecektir.

Teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu İletişim  bölümünden veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Sipariş ve Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişden teslimata kadarki tüm aşamalarını "
Sipariş Geçmişim"sekmesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında (0216) 415 73 43 / (0216) 415 73 44 nolu telefonlardan bizlerle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Kadosan Oto Yedek Parça Sistem Otomotiv © 2023
Script: c M s-Powered cMs