Gizlilik İlkeleri

www.sistemotomotiv.com , kullanıcılarının gizlilik ve güvenlik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır :
 
Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ancak www.sistemotomotiv.com hizmetlerinden yararlanmak, sipariş,sipariş takip,kampanya ,duyurular, ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 
sistemotomotiv.com kullanıcıları kişisel bilgilerini istedikleri zaman güncelleme hakkına sahiptir.
 
www.sistemotomotiv.com web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arzeden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı,tc numarası,adresi,doğum tarihi-yılı, email adresi ve şirket ise şirket adı,vergi numarası gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir.
 
Güvenlik nedeni ile işlem yapılan bilgisayara ait ip vs gibi bağlantı bilgileri kaydedilmektedir.
 
www.sistemotomotiv.com web sitesinde doldurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara kesinlikle verilmeyecektir. Ancak www.sistemotomotiv.com bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.
 
Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri sistemotomotiv.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Bazı durumlarda ise sitemizde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir.
 
Güvenlik ve gizlilikle ilgili soru ve sorunlarınızı için;
 
Sistem Otomotiv
Kadosan Oto Sanayi Sitesi Sosyal Tesisler Binası No:69
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Y.Dudullu Ümraniye/İSTANBUL
 
Telefon:
0216 415 73 43
 
0216 415 73 44
 
bilgi@sistemotomotiv.com adresine yazabilirsiniz.
Kadosan Oto Yedek Parça Sistem Otomotiv © 2024
Script: c M s-Powered cMs