Şartlar & Koşullar

Kullanım Kısıtlamaları
sistemotomotiv.com Sistem Otomotiv 'e ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemeler tamamen ya da kısmen, Sistem Otomotiv, ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz.

Sistemotomotiv.com internet site içeriklerinin kullanımı konusunda özel kısıtlamalar

sistemotomotiv.com'a ait yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video malzemeleri, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz.sistemotomotiv.com'a ait bu malzemeler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari kullanım amaçları dahilinde bir bilgisayarda saklanamaz.sistemotomotiv.com, çeşitli kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin ya da bir kısmının iletiminde ya da tesliminde doğabilecek benzeri sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Sorumluluğun Sınırlanması
İhmal da dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlanmamak üzere, hiçbir koşulda, Sistemotomotiv.com, ana ya da tali firmaları ya da ilişkili diğer firmalar; Sistemotomotiv.com malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, özel ya da sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Sistemotomotiv.com'u kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Sistemotomotiv.com'un sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Eğer Sistemotomotiv.com malzemelerinden ya da Sistemotomotiv.com'un herhangi bir şartından veya koşulundan hoşnut değilseniz, tek çözüm yolunuz, Sistemotomotiv.com'u kullanmamaktır.

Ürün İadesi
Satın alınan Sistemotomotiv.com ürünleri 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe gösterilmeden faturası ile birlikte iade edilebilir.Bu süre zarfı dışında iade söz konusu değildir.

Son Bulma              
Bu anlaşma, Sistemotomotiv.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir.

Kayıt ve Şartlar

Sistemotomotiv.com ya da Sistem Otomotiv tarafından işletilen herhangi bir internet sitesini kullanarak, belirtilen kullanım şartlarına uyacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen Sistemotomotiv.com'u internet sitesini kullanmayınız. Sistem Otomotiv bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen, herhangi bir zamanda, açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir. Sistem Otomotiv'in internet sitelerine girmeden önce bu kayıt ve şartları kontrol etmelisiniz. Sistem Otomotiv'in sitelerini kullanmaya devam etmeniz, kayıt ve şartlardaki değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.

İtirazlar

Sistem Otomotiv internet sitesinden ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye sistemotomotiv.com sitesinden ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Bu bilgileri kullanarak, kullanıcı tüm riski kabul etmektedir. sistemotomotiv.com, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

Tazminat

Site yönetmeliğine aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle kişi, Sistemotomotiv.com'un, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

Anlaşmazlık Hali

Bu terimler ve koşullar T.C kanunlarıyla yönetilmektedir. Bu koşullarla alakalı olarak doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için T.C. hukukuna uygun olarak T.C. mahkemeleri yetkilidir. Mahkeme kararı taraflar için kesin ve nihaidir. Eğer herhangi bir provizyon kanunsuz, geçersiz veya uygulanamaz ise bu geri kalanların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Bu bütün bir antlaşmadır ve iki tarafın da onayı olmadan değiştirilemez.

Sistem Otomotiv
Kadosan Oto Sanayi Sitesi Sosyal Tesisler Binası No:69
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Y.Dudullu Ümraniye/İSTANBUL

Telefon:
0216 415 73 43

0216 415 73 44

 

 

 

Kadosan Oto Yedek Parça Sistem Otomotiv © 2024
Script: c M s-Powered cMs